Willa Lilianna położona jest w uzdrowisku Szczawnica, w jednym z najpiękniejszych zakątków Polski południowej, na pograniczu Pienin i Beskidu Sądeckiego w malowniczej dolinie Grajcarka. Przyjazd na odpoczynek do willi daje doskonałą okazję do poznania uroków Pienińskiego Parku Narodowego, zwiedzenia pobliskich zamków w Niedzicy i Czorsztynie , podróży statkiem po Jeziorze Czorsztyńskim.
Na przyjeżdżających do willi Lilianna czeka wiele atrakcji - najwyższe szczyty Pienin i Gorców, rezerwaty przyrody - Wąwóz Homole , Biała Woda , Wysokie Skałki , Dolina Grajcarka , liczne trasy piesze oraz rowerowe - to tylko niektóre walory tej wspaniałej okolicy.

W roku 2004 nasza posesja zdobyła wyróżnienie w
"Konkursie na najładniej zagospodarowaną posesję w mieście Szczawnica".
Naszym gościom proponujemy pokoje 1, 2, 3, 4 osobowe z łazienkami. W każdym pokoju znajduje
się telewizor kolorowy oraz odbiornik radiowy. Do dyspozycji gości lodówki i czajniki bezprzewodowe oraz aneks kuchenny. Na terenie naszej posesji dostępny jest internet bezprzewodowy.
Przedstawiamy Państwu nasze pokoje gościnne:

 
Otoczenie domu
 
 
Z okien pokoi gościnnych roztacza się piękny widok na panoramę miasta i otaczające je góry - Jarmutę, Palenicę, Bryjarkę. kliknij>>>
Gwarantujemy kameralny nastrój, dużo przestrzeni i wygodę. Zapewniamy bezpłatne parkowanie w obrębie posesji. Do dyspozycji gości piękny ogródek, w którym można skorzystać z grilla.

Willa Lilianna to idealne miejsce na spędzenie urlopu, weekendu czy świąt. Troskliwi gospodarze zadbają o to, aby spędzili Państwo miło czas.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY !

oferta | atrakcje | kontakt | dojazd
© Willa Lilianna, Szczawnica, realizacja projektu: Verakom